friseure-deutschland.com
Nejlepší kadeřnictví dostupné v Německu.


Friseure Deutschland.com : Najděte nejlepší kadeřníky v Německu, kteří se mohou chlubit stvořen pro domácí i mezinárodní, mnoho slavných mužů a žen. V Německu je kadeřník mimořádně konkurenceschopný sektor, v němž je třeba tvrdě soutěžit, abyste si mohli vymyslet něco nového, aby se zajistilo, že jeho zákazníci v Německu porostou (a tím i objemem obchodů) a budou se milovat. Přežít. Kadeřník v Německu poslouchá/zákazníky a radí jim vlasy, které odpovídají vaší nominální hodnotě. Je to Poradce pro opravdové krásy. Aby se však v Německu v některých pracovních dnech, po nízkých cenách, vždy věnovala zvláštní pozornost kvalitě Kromě práce jako zaměstnance můžete dokonce Hledat firmu, která bude hledat poněkud nezávislého partnera (tímto způsobem se náklady sníží). Kromě toho můžete také uvažovat o franchise. V Německu se konají také různé výstavy, kde mohou profesionálové poprvé zaznamenat nejnovější trendy ve vlasech a prezentovat je v obývacím pokoji. Kromě kadeřnictví se také jedná o další aktivity, mezi které patří především: práce s účesem, kadeřník v Německu nabízí různé služby, jako jsou praní vlasů, trvalá vlna nebo jiné typy Léčby. Mělo by být schopno dostatečně diverzifikovat rozmanitost nabízených služeb způsobem, který by uspokojovat každou žádost zákazníka.

Gossip & News
14 Nov 19
egidio-borri

Clicca qui e guarda il video

EGIDIO BORRI, noto hairstylist creativo e spontaneo, proprietario di moltissimi saloni in Toscana ti invita nel nuovo salone, SABRINA BY EGIDIO in via Roma 9, a San Giovanni Valdarno (AREZZO)

Location moderna con uno stile originale ed elegante, è il nuovo salone di Egidio Borri e Sabrina Citroni!

L’estro artistico dei due soci si percepisce subito all’ingresso del bellissimo salone, dove si può notare la cura nei dettagli e l’originalità nella scelta del design.

Cambi di look, cura del capello e tagli di tendenza sono l’ordine del giorno per i due artisti Egidio e Sabrina che grazie alle apparecchiature di ultima generazione e prodotti di alto livello garantiscono alle clienti un risultato finale strabiliante e sempre al passo con i tempi.

Leggi anche: “Inaugurazione del nuovo salone SABRINA by EGIDIO

14 Nov 19

Tra gli acconciatori più influenti nel panorama italiano e i giovani
under 28, che si stanno affacciando per la prima volta al grande pubblico, sono stati scelte le 3 migliori proposte per ciascuna categoria.
BEST COLLECTION
BEST COLOUR

BEST CUT

BEST ITALIAN HAIRDRESSER

BEST MAN STYLE

BEST YOUNG

TUTTI I PARTECIPANTI:

Alessandro Barca, Alessandro Bonetto, Daniele Gnisci, Giovanna Smriglio, Lorenzo Rilli, Matteo De Vita, Mattia Pongolini, Nicola Gepponi, Thomas Dughiero, Alessandro Bonetto, Francesco Bottone, Federico Lucchese, Gianluca Gulino, Giovanni Napolitano, Giacomo Pettirossi, Valerio Federico, Vito Lacialamella, Alessandro Barca, Daniel Maltoni, Gianluca Grechi, Matteo Susini, Giancarlo Rodia, Lorenzo Marchelle, Silvio Luciani, Valerio Moggiani, Fabio Di Gennaro, Giuseppina Morgillo, Ida Ortolani, Luigi Martini, Mirco Bretta, Matteo De Vita, Mayla Fabbriciani, Marco Iafrate, Simone Bernardo, Salvatore De Maria, Simone Prati, Vincenzo Ragusa, Andrea Garofalo, Ida Ortolani, Ilaria Spinello, Mirco Bretta, Mirko Schioppa, Simone Minella, Salvatore De Maria, Fulvio Furcas, Gianluca Grechi, Giancarlo Rodia.

13 Nov 19

CHARME & BEAUTY, noto distributore di prodotti professionali per capelli di SAN GIOVANNI TEDUCCIO (NAPOLI), noto anche per i suoi saloni di eccellenza, è sulla copertina di BEAUTYBAZAR FASHION.

CHARME & BEAUTY è in copertina!

BEAUTY BAZAR FASHION è lo short magazine dedicato alla moda-capelli di tendenza e CHARME & BEAUTY si è aggiudicato la copertina di questo numero.

Sfoglia online la rivista.

13 Nov 19

Piu' conosciuto subito fino a 30.000 visite al giorno

Un network con 1624 domini collegati e server nelle Americhe e Asia, con la gran parte dei testi in 38 lingue. GLOBElife porta l'Italia in tutto il mondo.

12 Nov 19

CAPRICE, noto grossista di prodotti e articoli per Parrucchieri ed Estetica di BOLOGNA è sulla copertina di BEAUTYBAZAR FASHION.

CAPRICE è in copertina!

BEAUTY BAZAR FASHION è lo short magazine dedicato alla moda-capelli di tendenza e CAPRICE si è aggiudicato la copertina di questo numero.

Sfoglia on line la rivista

Encyclopedic hair website


Kadeřníci se starají o zdraví vlasů v krásné a estetické salony, mají kadeřnictví stylu pro fotografie z módy a prodej vlasových přípravků.

Příbuzná témata

Lexikon kadeřnictví

Friseure Deutschland.com, kadeřnictví, vlasy, zdraví, salony krásy, kadeřnictví, vlasové styly, estetika, prodej, péče o balóny, Friseure Deutschland.com, pád vlasů, barvení, sluneční tahy, pleskání, mše, šrafování, déja-vu, Friseure Deutschland.com, Globelife, férový kadeřnictví, značky vlasové výrobky, kadeřnické odvětví, společnosti pro barvení vlasů, profesionální Kadeřnické výrobky, výrobci výrobků s třetí stranou, soukromé štítky, příslušenství pro vlasy, Friseure Deutschland.com, maloobchodníci se kadeřnicemi, velkoobchodníci prodávající vlasové výrobky, dealery kadeřnictví, kadeřnické výrobky, kosmetické salony, průzkum trhu v módním průmyslu, vybavení pro kadeřnictví, informace o vlasech, informace o vlasech, Friseure Deutschland.com, novinky Kadeřnické výrobky, nábytek pro kadeřnictví, dovoz, vývoz, kadeřnictví

X

privacy